logoleft

Franz Buscha - فرانتس بوشا

Franz Buscha - فرانتس بوشا

در باره این مدرس:

فرانتس بوشا، استاد اقتصاد دانشگاه Westminster است.
فرانتس در سال 2006 پس از تکمیل دکترای خود در رشته اقتصاد در دانشگاه Lancaster به عنوان عضو پژوهشی مرکز تحقیقات (Employment Research (CER دانشگاه Westminster پیوست. از آن زمان فرانتس به طور گسترده ای در طیف گسترده ای از پروژه های CER، از جمله ارزیابی سیاست و مشاوره های اقتصادسنجی به انواع ادارات دولتی، کمک کرده است. این شامل وزارت دفاع، HM Revenue and Customs، وزارت آموزش و پرورش و وزارت تجارت، انرژی و استراتژی صنعتی است.
فرانتس همچنین مدیر تحقیقات کالج Westminster Business School است. در این زمینه فرانتس مسئول مدیریت پورتفولیوی تحقیقات، ساختمان و حفظ فرهنگ تحقیق و نظارت بر فعالیت‌های تحقیقاتی ۲۰۰ نفر از دانشگاهیان است.
علایق پژوهشی شخصی فرانتس در آموزش اقتصاد، اقتصاد کار و اقتصاد سنجی، کاربرد دارد. فرانس کمک های علمی به مسائل مانند پویایی اجتماعی، اندازه گیری بازگشت به تحصیل، تاثیر آب و هوا و شکل گیری هویت انجام داده است. او در پروژه های تحقیقاتی متعددی از سوی شوراهای پژوهشی و ادارات دولتی مشارکت داشته است.
او در مجلات برجسته مانند Economics of Education Review، بولتن اقتصاد و آمار آکسفورد، مجله علمی سیاسی بریتانیا و مجله ی جامعه شناسی بریتانیا، مطالبی منتشر کرده است. فرانتس همچنین به گزارش های متعدد سیاستی کمک کرده است و تحقیقاتش توسط رسانه ها از جمله BBC news, BBC Radio 4, The Economist, The Guardian, The Times, and Huffington Post پوشش داده شده است. فرانتس همچنین یک برنامه رادیویی ماهانه به نام Policy Matters on Share Radio دارد.

تعداد دوره های آموزشی: 1
ترتیب:
مقدماتی
CC
5,900 تومان
5,310 تومان
یادگیری و استفاده از تکنیک‌های آماری جدید اغلب می‌تواند یک تجربه دلهره‌آور باشد. نرم‌افزارهایی مانند Stata، یک بسته نرم‌افزاری یکپارچه، می‌توانند کمک کنند. استفاده از Stata سریع و ساده است، و به شما کمک می‌کند...
زبان : انگلیسی
زیرنویس : انگلیسی
سطح آموزشی : مقدماتی
تعداد ویدئو : 63
زمان : 4h 12m
توضیحات کامل reorder
بازدید : 228
انتشار: 14-02-2019