logo mix

لیندا _ آموزش جامع ایندیزاین 2020 (با زیرنویس فارسی AI)

Lynda _ InDesign 2020 Essential Training

کد محصول: FL4871-2819139
لیندا _ آموزش جامع ایندیزاین 2020 (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ InDesign 2020 Essential Training
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
25,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2019-11-06
1398/8/15
مدرس
David Blatner - دیوید بلانتر
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
5ساعت و 4دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
73 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
801 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
13 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 647
درباره تولید کننده

lynda1

Lynda Weinman بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا ضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

Adobe InDesign مهمترین ابزار انتشار امروز است. این برای مجلات، روزنامه‌ها، ناشران چاپ و کتاب و طراحان مستقل در سراسر جهان ضروری است. این دوره به ابزارها و تکنیک‌هایی که نسخه 2020 این برنامه قدرتمند طرح‌بندی صفحه را بسیار سرگرم کننده و آسان برای استفاده قرار می‌دهند، می‌آموزد. مربی David Blatner با یک فصل شروع سریع که اصول اولیه را فقط در 30 دقیقه به شما می‌آموزد شما را به سرعت پیش میبرد. سپس او به جزئیات، از جمله مدیریت اسناد و صفحات، ویرایش متن و گرافیک، ایجاد اسناد و فرم‌های تعاملی و موارد دیگر وارد میشود. کل دوره را طی کنید، یا فقط روی ویژگیهایی که برای یادگیری لازم دارید تمرکز کنید. هر درس شما را یک قدم به مهارت InDesign نزدیک می‌کند - یک مهارت اساسی برای هر حرفه‌ای در طراحی یا انتشار.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( فایلهای زیر نویس جدا از فیلم است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 


00 مقدمه
___| 00_01 InDesign؛ اصول را بیاموزید
___| 00_02 با استفاده از پرونده‌های تمرینی

01 یادگیری طراحی در 30 دقیقه
___| 01_01 شروع شدن
___| 01_02 افزودن یا ویرایش متن
___| 01_03 گرافیک را اضافه یا جایگزین کنید
___| 01_04 جابجایی اشیاء در اطراف
___| 01_05 چاپ و صادرات PDF

02 ایجاد یک سند
___| 02_01 اسناد جدید
___| 02_02 راهنما و اندازه گیری
___| 02_03 اضافه کردن فریم متن
___| 02_04 تایپ و ویرایش متن
___| 02_05 فضای کاری بهتری را برای ویرایش انتخاب کنید
___| 02_06 استفاده از قالب‌بندی متن اصلی
___| 02_07 وارد کردن گرافیک
___| 02_08 ذخیره و برگرداندن اسناد

03 صفحه مدیریت
___| 03_01 درج، حذف و جابجایی صفحات
___| 03_02 ایجاد و استفاده از صفحات اصلی
___| 03_03 موارد اصلی صفحه اصلی
___| 03_04 تغییر اندازه و حاشیه صفحه
___| 03_05 تنظیم راهنماهای خونریزی و لاغر
___| 03_06 افزودن شماره صفحه

متن 04
___| 04_01 وارد کردن متن
___| 04_02 قالب‌های متن
___| 04_03 تنظیم ویژگی‌های قاب متن
___| 04_04 درج کاراکترهای خاص
___| 04_05 با استفاده از ویرایشگر داستان
___| 04_06 بررسی املایی
___| 04_07 با استفاده از یافتن تغییر
___| 04_08 قرار دادن متن در یک مسیر

05 گرافیک
___| 05_01 گزینه‌ها هنگام قرار دادن تصاویر
___| 05_02 با استفاده از پنل پیوندها
___| 05_03 ویرایش گرافیک در برنامه اصلی آنها
___| 05_04 برداشت و گرافیک متناسب

06 رنگ و شفافیت
___| 06_01 نوازش و پر کردن قاب‌ها و مسیرها
___| 06_02 شفافیت، سایه‌ها و افکت ها
___| 06_03 ایجاد مبل‌های رنگی
___| 06_04 خطر (و قدرت) رنگهای بدون نام
___| 06_05 ایجاد و استفاده از سلف‌های شیب

07 فریم و مسیر
___| 07_01 رسم مسیر و شکل‌های قاب
___| 07_02 تنظیم گزینه‌های گوشه ای
___| 07_03 ایجاد رئوس مطالب متن

08 مدیریت اشیاء
___| 08_01 تغییر اندازه و چرخش اشیاء
___| 08_02 تکثیر اشیاء و ساخت شبکه
___| 08_03 جابجایی اشیاء در بالا یا پایین یکدیگر
___| 08_04 ایجاد و کنترل لایه ها
___| 08_05 تراز و توزیع
___| 08_06 درک بسته‌بندی متن
___| 08_07 با استفاده از اشیاء لنگر

09 قالب‌بندی متن
___| 09_01 استفاده از قالب‌بندی پیشرفته شخصیت
___| 09_02 با استفاده از Find Font
___| 09_03 اعمال قالب‌بندی در یک پاراگراف
___| 09_04 با استفاده از درپوش قطره
___| 09_05 اضافه کردن قوانین (خطوط) در بالا یا پایین
___| 09_06 تنظیم tabs و tab متوقف می‌شود
___| 09_07 پوشا و تقسیم پاراگراف
___| 09_08 اضافه کردن گلوله‌ها و شماره‌های خودکار
___| 09_09 با استفاده از یافتن تغییر برای قالب‌بندی متن
___| 09_10 پاراگراف‌های برجسته با جعبه

10 سبک
___| 10_01 ایجاد و استفاده از سبک‌های پاراگراف
___| 10_02 با استفاده از سبک‌های شخصیت
___| 10_03 سبک‌های ویرایش، پاکسازی و تعریف مجدد
___| 10_04 با استفاده از سبک‌های شی

11 جدول
___| 11_01 ایجاد یک جدول
___| 11_02 تنظیم ردیف‌ها و ستون ها
___| 11_03 تشکیل جدول
___| 11_04 قالب‌بندی سلول ها

12 سند تعاملی
___| 12_01 افزودن پیوندها
___| 12_02 ایجاد PDF تعاملی
___| 12_03 صادر کردن به وب با انتشار آنلاین

13 بسته، چاپ و صادرات
___| 13_01 بسته‌بندی برای خروجی و بایگانی
___| 13_02 با استفاده از کادر گفتگوی چاپ
___| 13_03 صادر کردن PDF

14 نتیجه گیری
___| 14_01 مراحل بعدی00 Introduction
___| 00_01 InDesign; Learn the fundamentals
___| 00_02 Using the exercise files

01 Learning InDesign in 30 Minutes
___| 01_01 Getting started
___| 01_02 Adding or editing text
___| 01_03 Adding or replacing graphics
___| 01_04 Moving objects around
___| 01_05 Printing and exporting PDFs

02 Creating a Document
___| 02_01 New documents
___| 02_02 Guides and measurements
___| 02_03 Adding text frames
___| 02_04 Typing and editing text
___| 02_05 Choose a better workspace for editing
___| 02_06 Applying basic text formatting
___| 02_07 Importing graphics
___| 02_08 Saving and reverting documents

03 Managing Pages
___| 03_01 Inserting, deleting, and moving pages
___| 03_02 Creating and applying master pages
___| 03_03 Overriding master page items
___| 03_04 Changing page size and margins
___| 03_05 Setting bleed and slug guides
___| 03_06 Adding page numbering

04 Text
___| 04_01 Importing text
___| 04_02 Threading text frames
___| 04_03 Setting text frame attributes
___| 04_04 Inserting special characters
___| 04_05 Using the Story Editor
___| 04_06 Checking spelling
___| 04_07 Using Find Change
___| 04_08 Putting text on a path

05 Graphics
___| 05_01 Options when placing images
___| 05_02 Using the Links panel
___| 05_03 Editing graphics in their original app
___| 05_04 Cropping and fitting graphics

06 Color and Transparency
___| 06_01 Stroking and filling frames and paths
___| 06_02 Transparency, drop shadows, and effects
___| 06_03 Creating color swatches
___| 06_04 The danger (and power) of unnamed colors
___| 06_05 Creating and applying gradient swatches

07 Frames and Paths
___| 07_01 Drawing path and frame shapes
___| 07_02 Adjusting corner options
___| 07_03 Creating text outlines

08 Managing Objects
___| 08_01 Resizing and rotating objects
___| 08_02 Duplicating objects and making grids
___| 08_03 Moving objects above or below each other
___| 08_04 Creating and controlling layers
___| 08_05 Aligning and distributing
___| 08_06 Understanding text wrap
___| 08_07 Using anchored objects

09 Text Formatting
___| 09_01 Applying advanced character formatting
___| 09_02 Using Find Font
___| 09_03 Applying formatting to a paragraph
___| 09_04 Using drop caps
___| 09_05 Adding rules (lines) above or below
___| 09_06 Setting tabs and tab stops
___| 09_07 Spanning and splitting paragraphs
___| 09_08 Adding automatic bullets and numbers
___| 09_09 Using Find Change for text formatting
___| 09_10 Highlighting paragraphs with boxes

10 Styles
___| 10_01 Creating and applying paragraph styles
___| 10_02 Using character styles
___| 10_03 Editing, clearing, and redefining styles
___| 10_04 Using object styles

11 Tables
___| 11_01 Creating a table
___| 11_02 Adjusting rows and columns
___| 11_03 Formatting a table
___| 11_04 Formatting cells

12 Interactive Documents
___| 12_01 Adding hyperlinks
___| 12_02 Creating an interactive PDF
___| 12_03 Exporting to the web with Publish Online

13 Package, Print, and Exporting
___| 13_01 Packaging for output and archive
___| 13_02 Using the Print dialog box
___| 13_03 Exporting a PDF

14 Conclusion
___| 14_01 Next steps

مدرس: David Blatner - دیوید بلانتر

تعداد دوره های آموزشی: 14

دیوید بلانتر یکی از موسسان InDesign Secrets است، او همچنین یک سخنگو و نویسنده پرطرفدار در تمام مبحث مربوط به طراحی است. دیوید بلانتر نویسنده یا یکی از نویسندگان 15 عنوان کتاب، از جمله "دنیای واقعی Indesign" و "دنیای واقعی فتوشاپ" است. او مجری دوم پادکست و بلاگ InDesignSecrets.com و مدیر ویراستاری مجله InDesign و کنفرانس Indesign می باشد. در حال حاضر بیش از نیم میلیون کپی از کتابش در 13 زبان چاپ شده است و در ارتباط اش با IndesignSecret راهکارهای روز را به هزاران کاربر در دنیا ارائه می دهد. او در کنفراس ها و کارگاه های سرتاسر آمریکای شمالی، اروپا، استرالیا، ژاپن و آفریقای جنوبی سخنرانی کرده است. می توانید در آدرس www.63p.com از دیوید بیشتر بدانید.

جدیدترین محصولات مرتبط