logo mix

Kevin Eikenberry - کوین آیکنبری

Kevin Eikenberry - کوین آیکنبری

در باره این مدرس:

کوین آیکنبری یک متخصص رهبری مشهور جهانی ، نویسنده ، سخنران ، مشاور و مربی است.
کوین، مدیر ارشد بالقوه Kevin Eikenberry Group ، یک شرکت مشاوره رهبری و یادگیری است که از سال 1993 به سازمان ها ، تیم ها و افراد کمک می کند تا به پتانسیل های خود برسند. تخصص کوین شامل رهبری تیم ها و کار تیمی ، فرهنگ سازمانی ، تسهیل در ایجاد و تغییر سازمانی ، یادگیری و موارد دیگر است.
وی در چندین لیست اختصاصی نامگذاری شده است. Inc.com دو بار او را به عنوان یکی از 100 کارشناس برتر رهبری و مدیریت در جهان و یکی از 100 سخنران بزرگ رهبری برای کنفرانس بعدی شما معرفی کرده است. انجمن مدیریت آمریكا وی را به عنوان یكی از رهبرانی كه باید در سال 2015 برای نظارت انتخاب کرد، معرفی كرد و World Sales World او را به عنوان یكی از برترین فروشندگان و بازاریابی ها، در چهار سال پیاپی قرار داد.
کوین با شرکت های Fortune 500 ، شرکت های کوچک ، دانشگاه ها ، آژانس های دولتی ، بیمارستان ها و موارد دیگر همکاری داشته است. لیست مشتریهای او شامل صلیب سرخ آمریكا ، A&W كانادا ، Cirque du Soliel ، Chevron Phillips Chemical, John Deere ، دانشگاه پوردو ، Sears Canada و چندین آژانس دولتی و Verizon است.
او نویسنده نویسنده کتاب "The Long-Leader Leader": قوانینی برای رهبری قابل توجه از راه دور از Wayne Turmel ، و "از شکوفایی تا ریاست": اسرار گذار موفقیت آمیز به رهبری قابل توجه از Guy Harris.
پرفروش ترین کتاب او "Remarkable Leadership" است: رها کردن مهارتهای شما از توانایی های رهبری در یک زمان ، یک مقدمات رهبری که به شما کمک می کند تا 13 مهارت رهبران برجسته را یاد بگیرید و به آنها تسلط پیدا کنید ، و Vantagepoints در مورد یادگیری و زندگی ، مجموعه ای از مقاله های ایمیل خود را در مورد یادگیری از تجربیات روزمره وی مشارکت ، و نویسنده بیش از 15 کتاب دیگر است و میزبان پادکست رهبری محبوب: پادکست Remarkable Leadership است.
کوین با موفق به کسب مدرک لیسانس از دانشگاه Purdue University شد ،او یک خواننده مشتاق است. او و خانواده اش در Indianapolis, Indiana زندگی می کنند.

تعداد دوره های آموزشی: 2
ترتیب:
لیندا _ آموزش هدایت جلسات مجازی (با زیرنویس فارسی AI)
10,000 تومان
رهبری جلسات مجازی یک صلاحیت مهم برای رهبرانی است که تیمی از راه دور یا یکپارچه را مدیریت می‌کنند. به عنوان رهبر و کارشناس مدیریت، Kevin Eikenberry بپیوندید، زیرا او چالش‌های برگزاری یک نشست مولد را بصورت آنلاین مشخص می‌کند، و تاکتیک‌های موفقیت آمیز این جلسات را به اشتراک...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 17
زمان: 32m 37s
بازدید: 239
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 26-02-2020
توضیحات کامل reorder
لیندا _ آموزش مبانی مدیریت (با زیرنویس فارسی AI)
12,000 تومان
مدیریت مردم سخت است. مدیران در طیف وسیعی از کارها و مهلت‌ها کار میکنند و باید بدانند که چگونه به طور مؤثر مربیگری کنند و باعث توسعه کارمندان شوند. آنها مسئول ارائه نتایج با ارزش برای شرکت و افراد آن هستند. بیاموزید که چگونه به یک مدیر موفق تر، با اعتماد به نفس و مؤثر تبدیل...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 21
زمان: 46m 46s
بازدید: 373
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 13-11-2019
توضیحات کامل reorder